لوگوی سایت کلیک تم
خانه آموزشی آموزش وردپرس وردپرس یا جوملا یا دروپال ؟(اینفوگرافیک)

وردپرس یا جوملا یا دروپال ؟(اینفوگرافیک)

دسته بندی : آموزش وردپرس 430 بازدید ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

با سلام و وقت بخیر

بعد از مقایسه وردپرس یا جوملا ؟ در مقاله قبلی در این نوشته قصد داریم سه سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، جوملا و دروپال را مقایسه کنیم.

و به پاسخ سوال : وردپرس یا جوملا یا دروپال  کدام یک بهترند؟ برسیم

شاید در اولین جستوجو درباره سیستم های مدیریت محتوا با وردپرس برخورد کرده باشید،

درست است وردپرس بیشترین سهم cms ها رو به خود اختصاص داده ولی با این وجود سیستم های مدیریت محتوای زیاد دیگری نیز وجود دارند.

ما امروز، وردپرس را با دو سی ام اس دیگر که شاید با آنها آشنایی هم دارید مقایسه میکنم و در یک شرایط مساوی قصد داریم نقاط ضعف و قوت آنها را نمایش دهیم.

جوملا و دروپال ، بعد از وردپرس مشهورترین سیستم های سایت ساز جهان هستند.

هر سه CMS  بررسی شده در این مقاله به نوبه خود یک سیستم خیلی خوب برای راه اندازی سایت به شما ارائه میدهند و ما قصد تخریب یک سیستم سایت ساز و بالعکس تعریف از cms  دیگری نداریم.

ولی همیشه حق انتخاب بین خوب و خوبتر وجود دارد!

در ادامه نوشته میتوانید بین وردپرس یا جوملا یا دروپال ویژگی های یکسان را درقالب اینفوگرافیک مقایسه کنید.

مقایسه وردپرس و جوملا و دروپال

دیدگاه

دیدگاه شما درباره این مطلب

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
 1. سلام و ممنون بابت متن خوبتون – ولی اینکه در اینفوگرافیک نوشته اید برای یادگیری دروپال مهارت بسیاری میخواهد کاملا درست نیست.
  بدون داشتن دانش فنی هم میتوان با دروپال هم کار کرد و این کلمه بازدارنده است که میفرمایید که اگر مهارت ندارید توصیه نمی شود.

  • سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز این مطالب از منابع معتبر خارجی و سایت های زیادی گردآوری شده است که همه آنها قریب به اتفاق،اشاره دارند به نیاز مهارت فنی در استفاده از دروپال.
   ولی اگر به صورت تخصصی بر روی دروپال کار میکنید و جمله * اگر مهارت ندارید توصیه نمیشود * را ناقض کسب کار خود میدانید اعلام فرمایید تا رسیدگی شود